Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Yeşilyurt AVM Hobi Atölyesine katılan ziyaretçilerimiz Nisan ayında da marifetlerini göstermeye devam ediyorlar. Katılımcılarımızın yoğun ilgisi ile devam eden Hobi Atölyesi’nde Nisan ayı boyunca Karma Tekniklerle dekoratif obje tasarımları hazırlanıyor…

 Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Hobi Atölyesinde, çeşitli el sanatları faaliyetleri ile Nisan ayında da ziyaretçilerimizin hayal güçlerini pekiştirmeye devam ediyor. 2016 yılı boyunca da faaliyet gösterecek olan Yeşilyurt AVM Hobi Atölyesi, Perşembe-Cuma günleri 14.00-18.00 saatleri arasında her yaştan ziyaretçiye keyifli saatler yaşatıyor.

Hobi Atölyesi’nde Nisan ayı boyunca; Karma Tekniklerle Dekoratif Obje Tasarımı faaliyette kalacak. Katılımcıların hayal güçlerini ve el marifetlerini ortaya koyduğu Hobi Atölyesinde, keçe ile kumaş objeler ve kağıt katlama sanatı gerçekleştirilecek. Eğlenceli vakitler geçirebilecekleri Hobi Atölyesinde katılımcılarımız bir yandan arkadaşlıklarını, dostluklarını tazelerlerken bir yandan da kumaş ve kağıda hayat veriyorlar!

Hobi Atölyesi’ ne katılım ücretsiz olup, tüm etkinliklerde kullanılan malzemeler Yeşilyurt AVM tarafından temin ediliyor.

Her Perşembe-Cuma fast food katında bulunan Hobi Atölyesi, Nisan ayında keçe ile kumaş objeler ve kağıt katlama sanatı, önümüzdeki aylarda ise yine birbirinden keyifli etkinliklerle devam edecek.