Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Yeşilyurt MİNİ CLUB miniklere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar, aktiviteler ve sürpriz hediyelerle dolu “MİNİ CLUB” etkinliğinde, Nisan ayı boyunca çocuklar her Cumartesi günü kinetik kumla birbirinden ilginç şekillerle dolu faaliyetler yapacaklar.

Nisan ayında Yeşilyurt AVM’ ye gelen çocuklar her cumartesi günü 14:00-18:00 saatleri arasında tamamen ücretsiz olan Kinetik Kum Etkinliğinde motor becerilerini geliştirme, çizme ve yazma öncesi gelişimi, konuşma ve dil gelişiminin yanı sıra hayal sınırlarını keşfetme fırsatı bulacaklar. Ayrıca Pazar günleri ise sosis balon yapımı, yüz boyama ve palyaço ile ilginç oyunlarla keyifli vakitler geçirecekler.

24 Nisan Pazar günü; Mini Club’ta geleneksel bir şölene dönüşen, Nisan ayında doğan küçük misafirlerimiz için hazırlanan doğum günü partisi düzenlenecek. Bir yandan doğum günü pastalarının mumlarını beraber üfleme fırsatı bulacak olan çocuklar bir yandan da palyaço ile doyasıya eğlenecekler.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin fast food katında ücretsiz olarak gerçekleştirilen Mini Club çocuk eğlencesi; Cumartesi-Pazar günleri saat:14.00 – 18.00 arasında…