Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğe katılmak için geç kaldınız. Etkinlik gerçekleşti. Anasayfaya dönerek ya da arama formunu kullanarak güncel etkinliklere göz atabilirsiniz!

Yurdaer Okur’un tek kişilik performansıyla sahneye uyarladığı “RAN” oyunu 5 Mayıs 2017’de Londra Türkçe Tiyatro Festivali kapsamında Millfield Tiyatrosu’nda dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Oyun, Nâzım Hikmet’in şiir ve mektuplarından parçalarla kolaj bir metin olma özelliği taşıyor. Yazan:   Nâzım Hikmet Sahneye Uyarlayan & Yöneten:   Yurdaer Okur Yurdaer Okur’un muhteşem performansıyla ” RAN ” 4 Mart’ta SAMSUN’DA! Nâzım Hikmet’in şiir ve mektuplarından parçalarla kolaj bir metin olma özelliğini taşıyan oyun, Türkiye’nin dört bir yanında büyük alkış toplayarak sahneleniyor. Nâzım Hikmet’in kalemini ve duygusunu muhteşem bir performansla çok daha yakından hissetmek için siz de yerinizi alın! Etkinlik Kuralları:
  • Her bir birey bilete tabidir.
  • Oyun esnasında profesyonel fotoğraf ve video çekmek yasaktır.
Yer: Samsun Büyükşehir Bel. Sanat Merkezi (Atakum) Tarih: 4 Mart 2020 Saat: 20:00 Bilet Satış Noktaları: – Düşevi Sanat Merkezi (İlkadım) – Violet Cafe (Atakum Yedaş Arkası) – Yeşilyurt Avm Byshopbidi (Watsons Karşısı) Online Bilet: https://www.dijibilet.com/bilet_al/241 Bilgi : 0 544 452 04 52 Organizasyon : Dodo Group Company