Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Ziraat Bankası Erkek Voleybol Takımı, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Kupası 16’lı final turundaki rövanş maçı Samsun’da…

Ülkemizi 2017-2018 sezonunda CEV Cup’ta temsil edecek olan Ziraat Bankası Spor Kulübü geçen sezon olduğu gibi Avrupa iç saha maçlarını Türkiye’nin farklı şehirlerde oynarken bu kez üst tur maçları için Samsun’da oynayacak.Ziraat Bankası Spor Kulübü Avrupa maçlarını farklı şehirlerde oynayarak Türkiye’nin dört bir yanındaki Ziraat Bankası taraftarının maçları izlemelerine olanak sağlıyor. Gittiği şehirlerde büyük bir ilgi ile karşılanan Ziraat Bankası Spor Kulübü, CEV Cup’ta Romanya temsilcisi Craiova takımı ile oynayacağı iç saha maçını Samsun’da oynama kararı aldı.Rövanş maçı 20 Aralık Çarşamba günü Samsun’da ev sahipliği yapacak olan Ziraat Bankası, üst turlarda iç saha maçlarını yine farklı şehirlerimizde oynamaya devam edecek.

Samsun’da oynanacak Ziraat Bankası – SCM Craiova müsabakası 20 Aralık Çarşamba günü saat 19.00’da İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Bilet ücretsiz olup tüm sporseverler davetlidir.