Etkinlikler Hakkında COVID19/Koronavirüs Bilgilendirmesi

Etkinlikler Hakkında COVID19/Koronavirüs Bilgilendirmesi

Sevgili Samsunlular,

Dünya genelinde yaygınlaşması devam eden ve son günlerde ülkemizde de vakaların ortaya çıkmasıyla birçok tedbire sebep olan COVID19/Koronavirüs salgını sebebiyle bir takım kısıtlamalar devreye sokulmuştur. Bu süreç içerisinde ilk etapta etkinlikler 30 Mart 2020 tarihine kadar iptal edilmiş, bugün yapılan güncellemeyle bazı mekanların da geçici süreli kapatılmasına karar verilmiştir.

Biz 2014 yılından bugüne kadar geçen süreçte Samsun genelinde düzenlenen etkinliklerden -haberdar olduğumuz sürece- sizi haberdar etmeye gayret gösterdik. Lakin salgının ortaya çıkarttığı risk durumu sebebiyle dünya genelinde tespit edilebilecek bir iyileşmeye kadar hem sosyal medya mecralarımızdan hem de internet sitemizden etkinlikler yerine kültür içeriklerine yer vermeye başlayacağız. Bu süreçte tüm personelimiz de çalışmalarını remote olarak evlerinden gerçekleştirecekler.

Hijyen, temas ve karantina gerekliliklerine yerine getirirken sosyal medya mecralarımızda da başta Samsun’u temeline alan genel kültür içerikleri üreterek evlerinizde keyifli vakit geçirmenize bir nebze olsun katkı sağlamaya çalışacağız. Yaşamın olağan akışına dönmesiyle birlikte kaldığımız yerden, etkinlik dolu günlere devam edeceğiz.

Bilginize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz!
SamsunEtkinlik.com ekibi

Bir yorum yazmaya başla
Yorum
İsim
Mail adresiniz