Gümüşpark Resort Otel Ladik Akdağ’da

0

Gümüşpark Resort Otel; Ladik’in beyaz örtüyle kaplandığı kuş sesleri ve kristal kar tanelerinin ışıltısı içinde doğanın tüm güzelliklerini hissedeceğiniz eğlenceli bir kar tatili imkanı sunuyor

TESİS HİZMETE KAPATILMIŞTIR

33 oda ile misafilerlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; televizyon, banyo, duş, uydu yayını, uyandırma servisi ve kablosuz internet erişimi mevcut.

- Reklam -

Kayak merkezine yakın konumu ile dikkat çeken tesiste; sabah kahvaltısı serpme olarak servis ediliyor.

Dört mevsim hayatınıza keyif ve anlam katacak bir mekan, Gümüşpark Resort; Orta Karadeniz’in ilk ve tek kayak merkezi olan Gümüşpark Resort, muhteşem doğası, tertemiz havası ve huzur veren atmosferiyle sizlere eviniz kadar rahat bir ortam sunuyor.

Kış aylarında karın keyfini doyasıya süreceğiniz otelimizde her türlü kayak, snowboard gibi kış sporlarını yapabilir; yaz aylarında ise treking, binicilik, atv motorlarla ve köpeklerle gezi gibi aktivitelerle güzel vakit geçirebilirsiniz.

Samsun ve bölgede özellikle kış tatili için en çok tercih edilen ve Ladik Akdağ’da bulunan Gümüşpark Resort Otel’de düzenlenen etkinliklerle ile misafirlerine güzel bir eğlence programları oluşturuyor.

Ladik Kayak Tesisleri’nde yer alan Gümüş Resort bilgi ve rezervasyon için 0362 771 25 05 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ladik Akdağ Gümüşpark Resort Otel nerede?  Ladik Akdağ Kayak Tesisleri’nde bulunan Gümüşpark Resort Otel açık adres: Ladik Kayak Tesisleri Saray Mh. Karlıktepe Cd. No. 1/2
Ladik/Samsun İrtibat Telefon: 0362 771 25 05 – 0362 771 25 20

TESİS HİZMETE KAPATILMIŞTIR

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X