Harikalar Anahtarı Ücretsiz Müzikli Çocuk Oyunu

0

Tiyatro Küçükeller yapımı olan ve geçtiğimiz sezon yoğun ilgi gören, çocuklar tarafından çok sevilen “Harikalar Anahtarı” müzikli çocuk tiyatrosu SASAD’ın katkılarıyla 15 Ekim Pazar günü saat 15.00’da gerçekleşiyor. Müzikli çocuk tiyatrosu biletleri ücretsizdir

Büyük hayaller kurun… Hayaller bizim kim olduğumuzun aynasıdır; ya da kim olacağımızın…

Tam da bu noktada başlıyor oyunumuz, kahramanımız Salça’nın anne ve babası üzülmesin diye hayaller kurmaktan vazgeçmesi, bir çocuğun güzel düşüncelerinin tüm dünyayı etkilemesi. Kötülük ile beslenen Bogida’nın güzel olan her şeyi yok etmek istemesi…Harikalar dünyasına yapılan macera dolu bir yolculuk ,bir anahtarın ucunda hapsedilen tüm kötülükler ile Harikalar Anahtarı çocukların yaratı dünyasında kocaman bir pencere açıyor.

- Reklam -

Oyuncuların yüksek performansları, dekor, ses ve ışık tasarımıyla büyükten küçüğe herkesin keyifle izleyip, güzel hayaller ile ayrılacağı bir oyun Harikalar Anahtarı. Bizim için ise her oyun düşlediğimiz güzel bir hayal ve bizler her oyun sonrası yeni oyunlarımızın hayallerini kurmaya devam edeceğiz.

“Harikalar Anahtarı” Türkiye genelinde 20 Profesyonel Çocuk Tiyatrosu’ndan biri olan Tiyatro Küçükeller yapımıdır.

15 Ekim Pazar günü saat 15.00‘da Lovelet Sahnesi‘nde düzenlenecek olan çocuk tiyatrosu ücretsiz temin edebileceğiniz bilet için 0530 283 4933 nolu telefondan bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Oyun : Harikalar Anahtarı
Yer : Lovelet Sahnesi
Seyirci Yaş Grubu : 4-10 yaş
Süre : 45 dk
Rezervasyon : 0530 283 4933

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X