Kadınlar Basketbol Ligi Türkiye Kupası

0

Kadınlar Basketbol Ligi Türkiye Kupası Eleme müsabakaları 8-11 Ekim 2015 tarihleri arasında Samsun’ da oynanacak.

12 takımının katıldığı müsabakalar; 8,9,11 Ekim 2015 tarihlerinde, saat 16.00 ve 18.15′ te, İlkadım Mustafa Dağıstanlı, İlkadım Yaşar Doğu ve Canik Atatürk spor salonlarında oynanacak.

Elemelere;

(İlkadım Yaşar Doğu Spor Salonu) :Adana Aski, Edirne Belediye Edirnespor, Yakın Doğu Üniversitesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi,

(İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu) : Botaş, Basketbolu Geliştirenler Derneği, Beşiktaş, İstanbul Üniversitesi

(Canik Atatürk Spor Salonu) : Orduspor AŞ., Hatay Büyükşehir Belediyesi, Samsun Canik Belediyesi, Abdullah Gül Üniversitesi takımları katılıyor.

KBSL Türkiye Kupası Eleme Grubu Grupları ve maç programı şu şekilde:

A Grubu
Adana Aski
Mersin Bşb.
Edirne Blb. Edirnespor
Yakın Doğu Üniversitesi

B Grubu 

İstanbul Üniversitesi
Beşiktaş
Botaş
BGD

C Grubu 

Abdullah Gül Üniversitesi
Canik Belediyesi
Orduspor
Hatay Bşb.

TarihGünSalonSaatA TakımB TakımGrup
8.10.2015Perş.Yaşar Doğu Spor Salonu16:00Adana ASKİEdirne Belediyesi EdirnesporA
8.10.2015Perş.Yaşar Doğu Spor Salonu18:15Yakın Doğu ÜniversitesiMersin Büyükşehir BelediyesiA
8.10.2015Perş.Mustafa Dağıstanlı S.S.16:00BotaşBasketbolu Geliştirenler DerneğiB
8.10.2015Perş.Mustafa Dağıstanlı S.S.18:15Beşiktaşİstanbul ÜniversitesiB
8.10.2015Perş.Atatürk Spor Salonu18:30Orduspor Sportif Faaliyetler A.Ş.Hatay Büyükşehir BelediyesiC
8.10.2015Perş.Atatürk Spor Salonu20:30Canik BelediyeAbdullah Gül ÜniversitesiC
9.10.2015CumaYaşar Doğu Spor Salonu16:00Mersin Büyükşehir BelediyesiAdana ASKİA
9.10.2015CumaYaşar Doğu Spor Salonu18:15Edirne Belediyesi EdirnesporYakın Doğu ÜniversitesiA
9.10.2015CumaMustafa Dağıstanlı S.S.18:15İstanbul ÜniversitesiBotaşB
9.10.2015CumaMustafa Dağıstanlı S.S.20:30Basketbolu Geliştirenler DerneğiBeşiktaşB
9.10.2015CumaAtatürk Spor Salonu16:00Abdullah Gül ÜniversitesiOrduspor Sportif Faaliyetler A.Ş.C
9.10.2015CumaAtatürk Spor Salonu18:15Hatay Büyükşehir BelediyesiCanik BelediyeC
11.10.2015PazarYaşar Doğu Spor Salonu17:00Adana ASKİYakın Doğu ÜniversitesiA
11.10.2015PazarYaşar Doğu Spor Salonu19:15Mersin Büyükşehir BelediyesiEdirne Belediyesi EdirnesporA
11.10.2015PazarMustafa Dağıstanlı S.S.14:00BotaşBeşiktaşB
11.10.2015PazarMustafa Dağıstanlı S.S.16:15İstanbul ÜniversitesiBasketbolu Geliştirenler DerneğiB
11.10.2015PazarAtatürk Spor Salonu14:00Orduspor Sportif Faaliyetler A.Ş.Canik BelediyeC
11.10.2015PazarAtatürk Spor Salonu16:15Abdullah Gül ÜniversitesiHatay Büyükşehir BelediyesiC

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X