Kafalar Karışık” adlı filmin başrol oyuncuları Samsunlularla Buluştu

0
Sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin, Samsun’da hayranlarıyla bir araya geldi
Aksiyon ve komedinin buluştuğu “Kafalar Karışık” filminin oyuncuları, Samsunlu sevenleriyle Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde buluştu. Sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin, Samsun’da hayranlarıyla bir araya geldi. Evlenebilmek için kız arkadaşının kayıp babasını bulmaya çalışan genç bir adam ve arkadaşlarının hikayesini konu alan filmin başrol oyuncularına Samsunlu sinemaseverler büyük ilgi gösterdi.

- Reklam -

Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin, Piazza’daki Cinemaximum Salonundaki özel gösterim öncesinde hayranlaroyla bir süre sohbet ederek, filmle ilgili kısa anekdotlarını paylaştılar. Uyumlu bir ekip, güçlü kadro ve büyük bir emekle hazırlanan filmin gördüğü ilginin kendilerini şaşırtmadığını belirten oyuncular,  “Filmimizin çok beğenileceğini biliyorduk” dediler.
Yönetmenliğini Yücel Yolcu’nun yaptığı, Metin Akpınar, Perihan Savaş, Cihan Ünal, Güven Kıraç, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu ve Selahattin Taşdöğen gibi usta isimlerin  de rol aldığı filmin üç kafadarı, Samsunlulara gösterdikleri ilgi için teşekkür ettiler.
Vizyona girdiği günden itibaren en çok izlenenler arasında yer alan  “Kafalar Karışık” adlı filmin oyuncuları izleyenlerle fotoğraf  çektirdikten sonra filmin özel gösterimi gerçekleşti.
FİLMDEN
Atakan’ın sevgilisi Buse ile mutlu bir birlikteliği vardır. Çift ilişkilerini evlilikle taçlandırmak ister. Zengin bir kadın olan Buse’nin dedesi ise bu evliliğe razı gelmez. Atakan ne yaparsın yapsın Buse’nin dedesini ikna edemez. Böyle olunca geriye tek çare Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasının bulmak kalır. Müstakbel kayınpederini bulmak için macera dolu bir yola koyulan Atakan’a bu serüvende yakın arkadaşları Fatih ve Bilal eşlik ede

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X