Karadeniz 5. Kitap Fuarı Hazırlanıyor

0

Karadeniz Kitap Fuarı, 5’inci yaşında 9 gün boyunca kitapseverleri ağırlayacak. Kitap fuarı, 16-24 Şubat tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile düzenlenen Karadeniz 5. Kitap Fuarı, 16-24 Şubat 2019 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkıları olan Karadeniz Kitap Fuarı, beşinci yaşında dokuz gün boyunca kitapseverleri ağırlayacak. Fuara 220 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken, fuar süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliği düzenlenecektir. Etkinlikler ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacaktır.

Fuar Ziyaret Saatleri

Girişin ücretsiz olduğu Karadeniz Kitap Fuarı, 16-23 Şubat 2019 tarihleri arasında 10.00-19.30, fuarın son günü olan 24 Şubat 2019 Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında açık olacaktır.

Tramvay ile fuar alanına ulaşmak rahat ve kolay. Tekkeköy durağında inerek TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Kitap Fuarı’nı Takip Edin

Fuarla ilgili haberleri, konuk yazarları, ulaşım bilgilerini, etkinlik ve imza günlerini www.karadenizkitapfuarisamsun.com sitesinden, facebook/karadenizkitapfuari, twitter/kitapfuari, instagram/kitapfuari hesaplarında da takip edebilirsiniz.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X