Lovelet 19.19’da 19 Katlı Pasta şöleni gerçekleşti

0

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Lovelet Outlet’te “Saat 19.19’da 19 Katlı Pasta” kesim şöleni gerçekleşti

Karadeniz’in en büyük Outleti olan Lovelet Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezinde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları büyüledi.

Lovelet Outlet’te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramına özel Tüm Alışveriş merkezi çalışanları, Alışveriş Merkezi yönetim Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve değerli Lovelet ziyaretçilerinin katılımıyla bu özel günde saat 19.19’da 19 Katlı Pasta Kesim Şöleni gerçekleştirdi.

Pasta kesiminde önce dans ekibi muhteşem dansıyla, İlkhoy Gençlik ve Spor Kulübü halk oyunları gösterileri ile izleyenleri mest ederken MAFEM Eğitim kurumlarının söylediği marşlar yanında Atatürk’ün Gençliğe Hitabesiyle Lovelet Ziyaretçilerine duygusal dakikalar yaşattı.

Lovelet Ailesi çalışanlarının hepsi Lovelet ziyaretçilerini Ay-Yıldızlı Tshirt’ler ile karşılarken Her yer Türk Bayrakları ile donatılmıştı. Ayrıca Lovelet Outlet Alışveriş Merkezine 19 Mayıs günü Alışveriş merkezine kırmızı ya da beyaz giyinerek gelen her ziyaretçiye Türk bayraklı t-shirt hediye edildi.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X