Lovelet 19 Mayıs Gençlik Satranç Turnuvası başvuruları başladı

0

Lovelet Outlet Satranç tutkunlarına eğlenceli ve rekabet dolu bir Satranç turnuvası organize ediyor

Lovelet 19 Mayıs Gençlik Satranç Turnuvası 19-20 Nisan Tarihlerinde düzenleniyor. Başvurular samsun.tsf.org.tr adresinden online yapılacak olup, turnuvaya TSF lisansına sahip 12 Yaş altı (2006-2007-2008-2009)  – 20 Yaş ve altı (2005-1998 arası) 2 farklı kategori düzenlenecektir. Her bir kategoride en fazla 64 oyuncu yarışabilecek.

Birinci tur eşleştirmesi belirtilen programa göre yapılacaktır. Kayıt kontrol süresinden sonra gelen sporcular UKD vb. ayrım gözetilmeksizin ilk tur eşleştirmesine listenin sonuna eklenerek alınır. Birinci tur başladıktan sonra gelen sporcular bir sonraki tura alınır. İkinci turdan önce sıralama yenilenerek 2. tur eşleştirmesi yapılır. İkinci tur eşleştirmesi duyurulduktan sonra yarışmaya yeni sporcu alınmaz.

- Reklam -

Katılan her yarışmacıya Türk bayraklı tişört hediye edilecek olup, kategorilerde birinciye Yarım Altın + Kupa, ikinciye Çeyrek Altın + Kupa, üçüncüye 1 Gram Altın + Kupa, 4.5.6.7.8.9. ve 10. ise madalya verilecektir.

Lovelet Outlet Alışveriş merkezi Özgün konsepti, mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X