Lovelet AVM ’de Mini Bahçem

0

Her yer rengârenk çiçeklerle, yemyeşil bir alan içinde mis kokularıyla doğanın içinde bir etkinlik sunuyor

Lovelet AVM çocuklar için özel olarak düşünülerek hazırladığı etkinliğinde doğa ile iç içe olmayı seven, çiçeği, toprağı seven bütün çocukları “Mini Bahçem” etkinliğinde buluşturmaya devam ediyor.

Mini bahçemde çocuklar doğanın serüvenlerine eşlik ediyor. Ücretsiz olarak Cuma, Cumartesi, Pazar Günleri 15:00 ile 17:00 seanslarıyla yer alan etkinlikte ilk olarak çocuklar çiçekli önlük kostümlerini giyinerek başlıyorlar. Çocuklar her gün çiçek ekmeyi ve çiçek yetiştirmeyi uygulamalı olarak öğrenirken bir yandan da her gün farklı faaliyetlerle taç yapımı, ayraç yapımı, keçeden çiçek yapımı, başlık yapımı gibi el becerilerini geliştirecek birçok etkinliğin içinde yer alıyorlar keyifli zaman geçiren çocuklar etkinlik sonunda bir dilek tutup dilek ağacına bağlayarak diktikleri çiçekleri ve başarı sertifikası alarak gülen yüzlerle alandan ayrılıyorlar.

- Reklam -

Karadeniz’in en büyük Outlet merkezi olan Lovelet Alışveriş Merkezi Özgün konsepti, mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine eğlencenin yanında farklı bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olarak sizi keyifli alışverişe davet ediyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X