Lovelet Outlet Müzik Yarışması Finalin de Özgün ve Merve Özbey Rüzgârı Esti..

0

Lovelet Outlet Müzik Yarışması Final ’ine kalan finalistleri için 14 Mayısta görkemli bir Final akşamı ile en iyi performanslarını sergilediler

Lovelet Müzik yarışması Final Jürisinde Ünlü Sanatçı Özgün, Merve Özbey ve Ünlü Televizyon ve radyo sunucusu yasemin şefik, OMÜ Doç.Dr. Bahar Güdek, OMÜ Öğretim Görevlisi Devrim Öztürk, Armoni Müzik Eğitmeni Mehmet Kurul yer alırken, jüri üyeleri yarışmacıların performanslarını dinleyerek Entonasyon, Çalma Becerisi ve Vokal Uyumu kriterlerine göre değerlendirme yaptı.

JÜRİDEN TAM NOT
Müzik Yarışması Final ’inde Özgün ve Merve Özbey şarkılarıyla sevenlerine keyifli bir müzik ziyafeti yaşatırken, Geçen Senenin birincisi DECİBEL Grubu söyledikleri rap şarkıları ile jüriden tam not aldı. Müzik Yarışması Finaline damga vuran jürinin ayakta alkışladığı engelli dansıyla Gizem Sarıgöl oldu.

- Reklam -

11 FİNALİST SAHNE ALDI
13 Mart – 13 Nisan tarihleri arasında birçok grubun başvuru yaptığı Lovelet Müzik Yarışmasına 14 Nisan- 03 Mayıs Tarihleri arasında Armoni Müzik İşbirliği ile yarışmacıların ses kayıtları alınıp Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğretim üyeleri ve armoni müzik eğitmenlerinin değerlendirmeleriyle 11 finalist jüri üyeleri karşısında performanslarını sergiledi ve Müzik Yarışması Finalinde Kafa Kabin Birincilik ile 2,500 TL’lik hediye çekini, Grup Destan İkincilik ile 1,500 TL’lik hediye çekini ve Üçüncülük ile Grup Mışrak 1000 TL’lik hediye çekinin sahibi oldu.

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet en özel kampanyaları ve etkinlikleriyle siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X