Lovelet Outlet’te 29 Ekim Cumhuriyet Satranç Turnuvası

0

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olarak indirimlerinin yanı sıra yaptığı etkinlikler ve kampanyalar ile de adından söz ettirmeye devam ediyor

Lovelet Outlet Satranç tutkunları için eğlenceli ve rekabet dolu bir Satranç turnuvası organize ediyor.

Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2017-2018 yılı vizesi yapılmış, 2011 ve öncesinde doğan sporcular katılabilir. Turnuvada iki kategori yer alıyor Açık Kategori ve 12 Yaş altı kategorisi iki kategoriye de ayrı ayrı 128 kişi katılımı kabul edilecek. Ayrıca toplamda katılan 256 sporcuya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Anısına Türk Bayraklı tişört hediye edilecek.

- Reklam -

Başvurular www.samsun.tsf.org.tr internet sitesi üzerinden yapılacak olup birinciye yarım altın + kupa, ikinciye çeyrek altın + kupa, üçüncüye bir gram altın + kupa 4.5.6.7.8.9.10.olan sporculara madalya verilecektir. Turnuvada TSF satranç yarışmaları talimatları, prosedürleri ve uygulama yönergeleri ile FIDE Satranç Kuralları geçerlidir.

Lovelet Outlet Alışveriş merkezi Özgün konsepti, mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Lovelet Outlet’te 28-29 Ekim Tarihlerinde Lovelet Cumhuriyet Satranç Turnuvası

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X