Lovelet Outlet’te Mayıs ayı dolu dolu geçti

0

Düzenlediği etkinlikler ve yaptığı kampanyalarla adından söz ettiren Lovelet Outlet’te Mayıs ayı dolu dolu geçti. Lovelet Bilek Güreşi Turnuvası’ndan, Lovelet Outlet Müzik Yarışması ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda saat 19.19’da 19 Katlı Pasta Kesim şöleni gerçekleştirdi

Lovelet Bilek Güreşi Turnuvası
Lovelet Outlet 20 – 21 Mayıs Tarihlerinde Bileğine güvenen herkesin katılabileceği bir Bilek Güreşi Turnuvası organize etti. Lovelet Bilek Güreşi Turnuvası Kayıtları Lovelet Danışma bankosundan 20 Mayıs tarihine kadar alınırken, Bilek Güreşi Turnuvasında Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi yarışmaları talimatları, prosedürleri ve uygulama yönergeleri ile WAF Kuralları geçerli oldu. Turnuvaya 18 yaş altı genç kız ve genç erkekler Veli muvakkati ve kendi isteği ile 1999-2003 arası doğan sporcular katılabilirken, Sporcular kendilerine uygun kategorilerde yarıştılar. Genç Kızlar 45kg, 55kg, 65kg, +65kg Sikletlerde 1999, 2000,2001,2002,2003 doğumlular olarak Genç Erkekler 55kg, 65kg, 75kg, 80kg, +80kg Sikletlerde 1999,2000,2001,2002,2003 doğumlular olarak yarıştılar. Bilek Güreşi Turnuvasında sağ kol ve sol kol olmak üzere 18 sıklet yer aldı ve 18 ayrı kategori olarak sporcular ödüllendirildi. Turnuvada birinciler 200TL Hediye Çeki + Madalya, ikinciler 150TL Hediye Çeki + Madalya, Üçüncüler 100 TL Hediye Çeki + Madalya sahibi oldular.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Lovelet Outlet ’te Saat 19.19’da 19 Katlı Pasta Kesim Şöleni Gerçekleşti

- Reklam -

Karadeniz’in en büyük Outleti olan Lovelet Outlet Alışveriş Merkezinde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları büyüledi.
Lovelet Outlet’te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramına özel Tüm Alışveriş merkezi çalışanları, Alışveriş Merkezi yönetim Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve değerli Lovelet ziyaretçilerinin katılımıyla Bu özel günde Saat 19.19’da 19 Katlı Pasta Kesim Şöleni gerçekleştirdi. Pasta Kesiminde önce Luna Dans ekibi muhteşem dansıyla, İlkhoy Gençlik ve Spor Kulübü halk oyunları gösterileri ile izleyenleri mest ederken Mafem Eğitim kurumlarının söylediği marşlar yanında Atatürk’ün Gençliğe Hitabesiyle Lovelet Ziyaretçilerine duygusal dakikalar yaşattı.

Lovelet Ailesi çalışanlarının hepsi Lovelet ziyaretçilerini Ay-Yıldızlı Tshirt’ler ile karşılarken Her yer Türk Bayrakları ile donatılmıştı. Ayrıca Lovelet Outlet Alışveriş Merkezine 19 Mayıs günü Alışveriş merkezine kırmızı ya da beyaz giyinerek gelen her ziyaretçiye Türk bayraklı t-shirt hediye edildi.

Lovelet Outlet Müzik Yarışması Finalin de Özgün ve Merve Özbey Rüzgârı Esti..
Lovelet Outlet Geleneksel Müzik Yarışması Final ’ine kalan finalistler 14 Mayısta görkemli bir Final akşamı ile en iyi performanslarını sergilediler.

Müzik Yarışması Final ’inde Özgün ve Merve Özbey şarkılarıyla sevenlerine keyifli bir müzik ziyafeti yaşatırken, Geçen Senenin birincisi DECİBEL Grubu söyledikleri rap şarkıları ile jüriden tam not aldı. Müzik Yarışması Finaline damga vuran jürinin ayakta Alkışladığı Engelli Dansıyla Gizem Sarıgöl Oldu.

13 Mart – 13 Nisan tarihleri arasında birçok grubun başvuru yaptığı Lovelet Müzik Yarışmasına 14 Nisan- 03 Mayıs Tarihleri arasında Armoni Müzik İşbirliği ile yarışmacıların ses kayıtları alınıp Ondokuz mayıs üniversitesi öğretim üyeleri ve armoni müzik eğitmenlerinin değerlendirmeleriyle 11 finalist jüri üyeleri karşısında performanslarını sergiledi ve Müzik Yarışması Finalinde Kafa Kabin Birincilik ile 2,500 TL’lik hediye çekini, Grup Destan İkincilik ile 1,500 TL’lik hediye çekini ve Üçüncülük ile Grup Mışrak 1000 TL’lik hediye çekinin sahibi oldu.

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet indirimlerinin yanı sıra yaptığı etkinlikler ve kampanyalar ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X