Lovelet Outlet’te 4. Talihli Belli Oldu

0

Karadeniz’in en büyük Outlet ’i olan Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi kazandırmaya devam ediyor

Lovelet Outlet çekilişsiz kurasız anında 10 ECO RİDER XC Motosikletten birini kazanma fırsatı sunuyor.

Lovelet Outlet çekilişsiz kurasız anında Motosiklet kampanyasının 4. Talihlisi Murat KALYONCU oldu. Tek anahtar hakkında kilidi açan Murat K. motosikletini alarak mutlu bir şekilde Alışveriş Merkezinden ayrıldı.

- Reklam -

Sizde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Lovelet Outlet ’te 100 TL ve üzeri alışveriş yapıp 5000 anahtar içinden seçeceğiniz anahtarı ECO RİDER XC motosikletlerden birine deniyor doğru anahtarı tercih ettiyseniz motosikletini alıp gidiyor. Katılım oldukça basit olduğu kampanya da yapılan alışveriş fişleri danışma bankosuna ibraz ediliyor ve bir kişinin günde en fazla 5 defa katılım hakkı bulunuyor. 4. kişinin kazandığı motosiklet kampanyasında şansınız hala devam ediyor, 6 ECO RİDER XC Lovelet Outlet ’te sahiplerini bekliyor.

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi, Lovelet Outlet en özel kampanyaları ve etkinlikleriyle siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X