Nihat Hatipoğlu Lovelet’te sevenleriyle buluşturdu

0

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezinde kendine has üslubu ile verdiği dini bilgilerle her yaş grubundan ziyaretçi; Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu pür dikkat dinleyen; büyük küçük herkesin ilgiyle takip ettiği ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, Lovelet Outlet’te sevenleriyle buluştu

Nihat Hatipoğlu’nu dinlemek için saatler öncesinden söyleşinin yapılacağı alanı gelen Lovelet Outlet AVM ziyaretçilerine Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in hayatından kesitler anlatarak, hoşgörü ve sevgi mesajları verdi.

Söyleşiyi dinleyenler, cep telefonlarının kameralarıyla anı ölümsüzleştirirken Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun konuşmasının ardından soru-cevap bölümüne geçildi. Dinleyicilerin sorduğu soruları cevaplayan ilahiyatçı söyleşiyi dualarla sonlandırırken alandan sevgi çemberi içinde güçlükle çıkabildi.

- Reklam -

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi yaptığı etkinlikler ile Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X