20 Ocak 1989 Samsunspor Anma Programı Belli Oldu!

0

20 Ocak 1989 yılında elim bir kazada kaybettiğimiz futbol şehitlerimizin 27′ nci anma töreni 20 Ocak 2016 Çarşamba günü yapılacak.

 

Samsunspor Kulübü tarafından yapılan duyuru şu şekilde;

20 Ocak 1989 yılında elim bir kazada kaybettiğimiz futbol şehitlerimizin 27 nci anma töreni 20 Oocak 2016 Çarşamba günü yapılacaktır.

- Reklam -

Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız A. ÇAĞATAY KILIÇ’ın da katılacağı ilk tören saat 10.00’da Asri Mezarlıkta merhum Teknik Direktörümüz Nuri ASAN’ın kabri başında başlayacak, müteakiben merhum Kulüp Müdürümüz Yüksel ÖZAN’ın kabrine gidilerek, buradaki törenin icrasını müteakib Kıranköy Mezarlığına gidilecek ve merhum araç sürücümüz Asım ÖZKAN’ın kabri başında son tören icra edilecektir.

Müteakiben törene katılan katılımcılarla Cumhuriyet Meydanına gidilerek, Kızılay Kan Merkezi ziyaret edilecektir. Yatsı namazını müteakip Site Camiinde mevlit okutulacaktır. Tüm halkımız mevlide davetlidir.

Sadece SAMSUNluların değil, tüm Türkiye’nin de ortak acısı olan bu elim kazada hayatını kaybeden futbol şehitlerimiz ile SAMSUN futboluna emeği geçmiş futbol adamlarımızı da rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz.

SAMSUNSPOR

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X