Olimpiyat Oyunları’na Lovelet’ten tam destek

0

Samsun‘un bu yıl ev sahipliği yapacağı Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından biri olan 23. Dünya İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları‘na Lovelet Outlet’ten tam destek geldi

Lovelet Outlet, 23. Dünya İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarına gelecek sporcular ve yaklaşık 50 bin yerli yabancı konuk için “İşaret Dili” eğitimi alarak sosyal medya da destek amaçlı video yayınladı. Lovelet Outlet’te yer alan birçok firmanın katılımıyla gerçekleşen organizasyonda olimpiyat oyunlarında Türkiye’yi temsil edecek sporculara seslenildi.

Ayrıca 18 – 30 Temmuz tarihlerinde Samsun’da düzenlenecek 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları‘nın Resmi Maskotu “Çakır” Tanıtım Etkinlikleri çerçevesinde Lovelet Outlet’te hafta sonu Lovelet ziyaretçileriyle birlikte spor yaptı. Çocuklar için özel olarak hazırlanan alanda mini futbol, basketbol, golf, bowling, bilek güreşi, masa tenisi ve dart oyunlarıyla doyasıya eğlenildi.

- Reklam -

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi, Lovelet Outlet en özel kampanyaları ve etkinlikleriyle siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

Samsun Lovelet Alışveriş Merkezi çalışanları 23. Dünya İşitme Engelli Olimpiyatları’nda Samsun’a gelecek olan yaklaşık 50 bin yerli ve yabancı konukla anlaşabilmek için “İşaret Dili” eğitimi alıyor.

Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından biri olan 23. İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’na (Deaflympics) 2017’de ev sahipliği yapacak olan Samsun’da geri sayım başladı. Olimpiyatlara bir ay kalmasına rağmen hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Birçok kurum ve kuruluş çalışanlarını bu konuda eğitirken Samsun’un gözde alışveriş merkezlerinden Lovelet AVM’de mağaza çalışanlarına videolu anlatımla ‘İşaret Dili’ eğitim veriyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X