Omü Aktif Party Çekiliş Kuralları

1- Samsunetkinlik Twitter RT Et-Kazan yarışmasıhttpss://twitter.com/samsunetkinlik adresi üzerinden gerçekleşecektir.

2- Yarışmaya katılarak Samsun Etkinlik Twitter sayfasında 15.03.2015 tarihinde paylaşılan (Omü Aktif Party) içeriğini RT yapıp, Samsun Etkinlik Twitter sayfasını takip eden kişiler arasından seçilecek 3 şanslı Omü öğrencisi 20 Mart’ta gerçekleşecek olan “Omü Aktif Party” için Aktif Kart kazanacaktır.

3- Kullanıcılar bu yarışmaya Twitter hesapları ile bir kez katılabilirler.

- Reklam -

4- Yarışma, 15.03.2015, 17.30’da başlayacak ve 17.03.2015, 17.30’da sona erecektir.

5- Social Mocial | Sosyal Medya Ajansı çalışanları kampanyaya katılamaz, katılsalar bile hediye kazanamazlar.

6- Kazanan yarışmacılar ödülleriyle ilgili mesaj alabilmeleri içinhttpss://twitter.com/samsunetkinlik hesabını takip etmeleri gerekmektedir.

7- Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Twitter platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.

8- Yarışma boyunca, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.

9- Omü öğrencisi olmayanlar kampanyaya katılamaz, katılsalar dahi Aktif Kart kazanma hakkı elde edemezler.

10- Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorumlar