OMÜ SANAT FESTİVALİ SAĞ SALİM 2 FİLM GALASI VE SÖYLEŞİ

0

İlk filmiyle milyonları beyazperdeye toplayan ve ikinci filmiyle başarılarını perçinleyen “Sağ Salim 2” ekibi şehrine geliyor.  OMÜ 4. Gençlik ve Sanat Festivali kapsamı altında gerçekleştirilecek olan  “Sağ Salim 2 Film Galası ve Söyleşi” Festivalin son günü sizlerle buluşacak.

 

Tarih: 29 Nisan Salı

Mekan: OMÜ Kongre ve Kültür Merkezi (Mavi Salon)

Saat:  14.00’da FİLM GALASI (Oyuncularla Birlikte)

16.15 Film Ekibi ile Söyleşi

Katılımcılar: Metin YILDIZ , Murat AKKOYUNLU , Burçin BİLDİK , Ececan GÜMECİ ,

Burak DEMİR , Erkan BEKTAŞ , Ersoy GÜLER , Recep AKDAĞ

FİLMİN KONUSU

2012’de vizyona giren ve seyircilerin kalbini kazanan komedi filmi Sağ Salim’in devamı niteliğinde çekilen yapımda, Salih’in hikayesini izlemeye devam ediyoruz. Salim kimsesi olmayan bir cenazeyi memleketine götürmeye karar verir. Ancak bu yolculuk yolda karşılaştığı yol arkadaşı Nihal’le birlikte azılı katiller ve kötü adamlarla mücadele ettikleri bir maceraya dönüşür. Nihal’in annesi intikam için rehin alındığında ise işler iyice karışır. Adamlarımız artık seri katil olarak aranmaktadır ve yakalanmamak için kılık değiştirmek zorunda kalırlar. Ne var ki bu da çözüm olmaz ve talihsizlikler iyice çığrından çıkar. Salim tekrar eline silah almak zorunda kalır, Nihal ise başı beladan kurtulmayan Salim’den uzaklaşıp annesini tek başına kurtarmak zorundadır. Salim ise yaşadığı bu büyük travmalar sonrasında artık ne ölümden ne de ölümden korkmaktadır, Nihal’i yalnız bırakmak istemez ve peşine düşer…
Yönetmenliğini yine Ersoy Güler’in yaptığı devam filminin başrolünde bir kez daha Burçin Bildik yer alıyor. Ona eşlik eden isimler ise Ezgi Asaroğlu, Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu ve Murat Akkoyunlu.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X