Paylaşımlarıyla Gönlümüze Taht Kuran Samsunlu Infulencerlar!

Paylaşımlarıyla Gönlümüze Taht Kuran Samsunlu Infulencerlar!

Son yıllarda hayatımızın büyük kısmını oluşturan sosyal medyanın önemli figürleri olan infulencerlar sosyal medya hesapları ve diğer dijital yollarla bize ulaşan, kah ürün reklamı yapan, kah hangi alanda isterlerse paylaşımlar yapan kişilerdir. Bir infulencerın Samsunlu olduğunu düşünürseniz gönüllerde taht kurma ihtimalini varın siz düşünün. İşte Samsunlu infulencerlar…

Omü Giller

Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencilerine ait bir hesap olan Omü Giller kendilerini “OMÜ savaş ganimetleri parodi hesabı” olarak tanımlıyor. Genellikle öğrencilik ve üniversite yaşamı ile ilgili komik paylaşımlar yapan hesabın Instagram’da 54 bine yakın takipçisi bulunuyor.

Gezgin Deli

Bir Samsunlu olan Gezgin Deli – Levent Birer bisikletle dünyayı gezerek takipçileriyle paylaşıyor. Bu paylaşımları sosyal medya hesaplarından ve gezgindeli.com adresli internet sitesinden yapıyor. Gezgin Deli bisiklet ve aksesuarları, web tasaım-yazılım ve seyahatlere dair web sitesinin güncellenmesi, finansal destek, yurtdışı sağlık desteği sağlayan sponsorları ile birlikte çalışıyor.

Hizligezgin

Pek çok ülkeyi gezen, gezerken eğlenen ve dijital platformlarda eğlenceli yol hikayelerini paylaşan Hızlı Gezgin İbrahim – Durhat sosyal medyada ilgi gören Samsunlu infulencerlar arasında yer alıyor.

Çağrı Taner

Instagram’da 12 milyondan fazla takipçisi olan Çağrı Taner, Samsunlu infulencerlardan… Sosyal medyada komik resimler ve komik yazılar paylaşan Çağrı Taner neredeyse tüm dijital platformlarda yer alıyor.

İremcesblog

Samsunlu infulencer İremce’s Blog kendisini “gezme, görme, yeme içme, ev dekorasyonuyla ilgili İremce bir şeyler” olarak tanımlıyor. Bu hesap daha çok fotoğraf paylaşımlarıyla biliniyor. İremce’s Blog, kitap paylaşımları, kendin yap fikirleri, fit kalmak için tarifler gibi paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Samsun Beyi

Hayli yoğun bir takipçi sayısına erişen Samsun Beyi adlı sosyal medya hesapları, Samsunluların internetteki uğrak yerlerinden biri niteliğinde… Genellikle haber paylaşımları yapılan hesapların yanı sıra memleketsamsun.com adresli bir de web sitesi bulunuyor.

Samsun Geyik

Samsun’un en büyük sayfası olarak adlandırılan Samsun Geyik adlı sosyal medya hesabının takipçi sayısı oldukça fazla… Hesaplardan Samsun ve ilçeleriyle ilgili komik paylaşımlar yapılıyor. Eğlence amacı güdülen sayfayla reklam işbirlikleri de yapılabiliyor.

Bir yorum yazmaya başla
Yorum
İsim
Mail adresiniz