Piazza’dan Alışverişe Petrol Ofisi’nden Akaryakıt Hediye

0

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Samsun Piazza, birbirinden cazip kampanyalarıyla ziyaretçilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Piazza’dan 15 Mart – 16 Nisan tarihleri arasında alışveriş yapanlara Petrol Ofisi’nden akaryakıt veya otogaz hediye ediliyor

 

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin kampanyaları hız kesmiyor. Piazza, bu kez Petrol Ofisi ile birlikte ziyaretçilerine kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 15 Mart – 16 Nisan tarihleri arasında aynı gün içerisinde Piazza’dan toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 20 TL’lik, 400 TL ve üzeri alışveriş yapanlara ise 40 TL’lik akaryakıt veya otogaz Petrol Ofisi’nden hediye ediliyor. Piazza’nın sunduğu kampanyaya katılım için fiş/fatura ile danışmaya gelerek Piazza Club başvuru formu doldurmak yeterli oluyor. Üstelik daha önce Piazza Club başvurunda bulunanların tekrar form doldurmasına gerek kalmıyor.

Piazza’nın 15 Mart – 16 Nisan tarihleri boyunca sunduğu kampanya kapsamında kazanılan hediyeler 30 Haziran 2017 tarihine kadar tüm Petrol Ofisleri’nde kullanılabiliyor.

- Reklam -

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X