Samsun 4. Mobilya Fuarı’nı 39 bin 252 kişi ziyaret etti

TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, 4. Mobilya Fuarı'nı 39 bin 252 kişi ziyaret ettiğini belirterek, "Samsun, Türkiye’nin en önemli mobilya üreticisi ve ihracatçısı olacağını bir kez daha kanıtladı" dedi

0

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun 4. Mobilya Fuarı yoğun ilgi gördü. Mobilya Fuarı’nda 39 bin 252 kişiyi ağırladıklarını kaydeden Çamaş, her geçen yıl daha kaliteli fuarlara imza attıklarını söyledi.

STANTLAR GÖZ KAMAŞTIRDI

Stantların özel dekorla yapıldığını kaydeden Çamaş, “Fuara katılan üretici firmaların, ürün ve tasarımlarını sergilemek için özenle hazırladıkları stantların kalitesi, bir önceki fuarında üzerine çıkarak, sergilenen ürünlerin kalitesini daha çarpıcı bir biçimde sergiledi” diye konuştu.

- Reklam -

ÖZEL TASARIM ÜRÜNLER SERGİLENDİ

Samsun’da önemli bir adım atıldığını ifade eden Çamaş, “Samsun ve Karadeniz” markasının ön plana çıkarıldığı Samsun 4. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda, Samsun’un mobilya üretim merkezlerinden birisi haline gelerek, Türkiye genelinde ilk üç sırada yer alması adına önemli bir adım daha  atıldı. Fuara katılan firmalar, üretim, tasarım konusunda ne kadar yüksek kalitede ürünler ürettiklerini tüm ziyaretçilere bir kez daha gösterdi. Yüksek kalitedeki ürünler ile Samsun Mobilyası yakın zamanda yurt içi ve yurt dışı ticarette Türkiye’nin en önemli Mobilya üreticisi ve ihracatçısı olacağını bir kez daha kanıtladı” şeklinde konuştu.

TİCARİ BAĞLANTILAR GERÇEKLEŞTİ

Fuara yurt dışından da ziyaretçilerin geldiğini belirten Çamaş açıklamalarını şöyle sürdürdü: “39.252 profesyonel ziyaretçinin ağırlandığı fuarda, yurt içinden gelen ziyaretçilerin bayilik ve ürün tedariği konularında ikili iş görüşmeleri ve ticari bağlantılar yaptılar. Ayrıca perakende mağazaları ve mağaza zincirlerinde Samsun ve Karadeniz Mobilyasını tanıtmak, ürün tedariği (ithalat) yapmak için önemli iş görüşmeleri ve ön protokoller gerçekleştirdiler.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X