Samsun 4. Tarım Fuarı 2018

0

Geçtiğimiz yıl yaklaşık 50 bin kişinin ziyaret ettiği Samsun Tarım Fuarı, bu yıl 26 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektörü ağırlıyor

Geçtğimiz yıl yoğun bir katılımla 3. gerçekleşen ve tarım sektörünün devlerini ağırlayan Samsun Tarım Fuarı, 5 gün süren fuarı yurt içinden 48.300 kişi, yurt dışından ise 211 kişi ziyaret etti. Büyük ilgi gören Fuar, önceki yıla göre ziyaretçi sayısını % 15 artırarak kendi rekorunu kırdı.

- Reklam -

TÜYAP tarafından Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Birliği, Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Ziraat Mühendisleri Odası, Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR), 19 Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ile hazırlanacak olan “SAMSUN TARIM FUARI 2018”, 4.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 26 Eylül-30 Eylül 2018 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X