Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi İletişim

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi İletişim

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi kurulduğu günden bugüne kadar vatandaşların pek çok sorununa çözüm olmaya devam ediyor. Çözüm Merkezi sayesinde artık vatandaşlar şikayetleri, istekleri ve talepleri için Samsun Büyükşehir Belediyesi birimlerine bizzat gitmek ve dertlerini kime anlatacaklarını sormak zorunda kalmıyorlar. Belediye’nin Çözüm Merkezi sağladığı hizmet ile vatandaşların bu yöndeki vakit kayıplarını önlerken; kolay ulaşılabilmesi ve güvenilir olmasıyla da Samsun halkını memnun ediyor.

Çözüm Merkezi’nde hepsi üniversite mezunu olan, tecrübeli ve alanında uzman 10 kişi görev yapıyor. Merkezin çalışan kadrosu halktan gelen soruların kısa sürede cevaplanması, belediye ile ilgili işi olanların bu işlerinin en kısa sürede neticeye ulaştırılması gibi konulardan sorumlu olduğunun bilincinde. Çözüm Merkezi çalışanları kendilerine ulaşan herhangi bir konunun o anda çözüme ulaştırılamaması durumunda vatandaşın hemşeri temsilciliğini yaparak bu sorunu takip ediyorlar. Çözüm Merkezi tarafından vatandaşlara modern, bilgisayar destekli ve güler yüzlü bir hizmet sunuluyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi, Belediye Başkanı’nın adına iş takibi yapmak üzere faaliyetlerine devam eder.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi Telefon Numarası

Samsun halkı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi’ne Büyükşehir Belediye binasının giriş katına gelerek ulaşabilirler.

Merkez’e cm@samsun.bel.tr mail adresinden de ulaşılabilmektedir.

Çözüm Merkezi haftanın 7 günü hizmet verir. Birimle bizzat gelerek, telefonla, faksla, -posta yoluyla, gezici ekip aracılığıyla ve düzenlenen halk günleri ile iletişim kurulabilmektedir. Merkez çalışanları kendilerine ulaşan binlerce başvuru üzerinde titizlikle çalışarak değerlendirme yaparlar ve çözüme giden en kısa yolu izlerler.

Telefon No: 0362 431 1012  – 0362 435 3239

Faks No: 0362 435 2655

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi Hangi Sorunlara Çözüm Oluyor?

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi şehir genelindeki araç ve yaya yolları, hayvan barınağı, ilaçlama, çevre temizliği, ulaşım, engellilerle ilgili konular, gürültü, parklar ve bahçeler, kadın, aile ve sosyal yardımlaşma, imar ve şehircilik, tarımsal hizmetler, insan kaynakları, kültür, turizm gibi Samsun’u ve Samsun halkını ilgilendiren tüm konulardaki sorunlara çözüm olmaktadır.

  • Serpil Arslan

    Serpil Arslan

    7 Ocak 2022

    merhaba ilyasköy kvsak calısmasıyla ılgılı.kavsak ta yaya gecıdı cok yanlış yapılıyor.cunku kavsagın ışleyışını bılmeden kagıt uzerınde yapılan calısmalar bazen faydadan cok zararlı oluyor.azızıye caddesınden gelen vatandas korhan ekız bulvarın dan gecerken sıkıntı olusacak.oncekı yaya gecıdının yerı hıc degısmeyeydı .

Bir yorum yazmaya başla
Yorum
İsim
Mail adresiniz