TÜYAP tarafından 31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihlerinde Samsun’ da düzenlenecek 3. EV’leniyoruz Fuarı ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor

TÜYAP tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2019, 3.Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Zücaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, 31 Ocak-3 Şubat 2018 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Evliliğe Dair Her Şey Samsun EV’leniyoruz Fuarı’nda

Bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan Fuarda, evlilik hazırlığında olan çiftlerin ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetler bir arada bulunacak.

- oguzhan camas samsun tuyap - “Samsun EV’leniyoruz Fuarı 2019” kapılarını 3. kez açacak
Fuarın evlenecek çiftler, eşyalarını yenileyecekler ve ev almak isteyenler için büyük bir fırsat olduğunu belirten TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, “Birbirinden özel ürün ve hizmetleri sergileneceği fuarımızda, ziyaretçiler, fuara özel kampanyalardan faydalanabilecekler” dedi.

Fuarda evlenecek çiftlerin, aylarca süren evlilik hazırlığı süresini kısaltmayı ve kendi ekonomilerine uygun ürün ve hizmetleri kolayca bulabilmeleri hedefleniyor. Fuarda yer alacak katılımcı firmalar ise hem ürün ve hizmetlerini tanıtacak hem de binlerce ziyaretçiyle tanışma fırsatı yakalayacak.

Fuara özel indirimler

Birbirinden güzel koleksiyonların yer aldığı, yeni trend gelinliklerin görücüye çıkacağı fuarda ziyaretçiler fuara özel kampanyalardan faydalanabilecekler. Katılımcı firmalar birbirinden şık stantlarda evlilik hazırlıkları ile ilgili son yenilikleri sergileyebilecekler. Bölge ekonomisine hareketlilik getirecek bu fuarda katılımcı firmalar önemli iş bağlantıları gerçekleştirecek, ürün ve hizmetlerini on binlerce ziyaretçiye tanıtma fırsatı bulacaktır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here