Samsun Gazetesi yayın hayatına başlıyor

0

Samsun’da medya alanında yaptığı yatırımlarla dikkatleri çeken EXE Medya Grubu’nun sektördeki yeni yatırımı Samsun Gazetesi, 5 Haziran Pazartesi günü yayın hayatına başlıyor

SAMSUN ADIYLA SAMSUN’UN GAZETESİ

Doğan Printing Center‘da basılacak olan Samsun Gazetesi’nin prova baskıları başarıyla sonuçlandı. İsmini, doğduğu kentten alan Samsun Gazetesi, Samsun ve bölgesinin sesi olma iddiasıyla, ‘Milletin Özü, Milletin Sözü‘ sloganıyla pazartesi günü okuyucularıyla buluşacak.

- Reklam -

GÜÇLÜ BASIN KADROSU

Pazartesi günü yayın hayatına başlayacak Samsun Gazetesi’nin Genel Koordinatörlüğünü Nusret Sağlam, Genel Yayın Yönetmenliği’ni Muammer Dilber, Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü’nü ise Ahmet Ak yapacak.

Büyük bir değişim ve yeniliğe imza atan EXE Medya, kentinin adını taşıyan Samsun Gazetesi’ni pazartesi günü yayın hayatına sokuyor. Gazeteyle birlikte samsunhaber.tc’nin yerini samsungazetesi.com’un aldığını belirten EXE Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bozkurt, “Böylece Samsun Canlı Haber TV, samsungazetesi.com ve Samsun Gazetesi ile büyümemize devam ediyoruz” dedi.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X