Samsun Gençlik Festivali 2018

Gençlik festivallerinin organizasyonunu yapan Milyon Yapım geçtiğimiz günlerde ikincisi gerçekleşecek olan Samsun Gençlik Festivali bilgilerini de paylaştı.

Karadeniz Bölgesinin tek büyük festivali olması nedeni ile çok büyük ilgi gören festival geçen yıl her bölgeden gelen müzik tutkunlarının büyük ilgisi ile karşılandı. 21-24 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Samsun Rock Festivali 2018 Umut Kuzey’in öncülüğünde olmaktadır.

Festivalin ev sahipliğini de en iyi şekilde Sheraton Grand Beach yapacaktır. Bolca müzik ve bolca eğlence ile ağırlanacak olan müzik tutkunlarını harika bir gençlik festivali beklemektedir. Samsun Gençlik Fest ayrıca Red Bull desteği ile hem Kral Pop TV’de hem de Milyon TV ekranlarında yayınlanacaktır. Çok sayıda sanatçının yer alacağı festival için sanatçı listesinin de yakında açıklanması beklenmektedir. Karadeniz Bölgesinin tanıtılması ve müziğe verilen değerin daha da çok gösterilmesi adına harika bir organizasyondur. Bu konuda Milyon yapım organizasyon şirketi tüm hassasiyetini göstermektedir. Gençlerin bu tür festivallere olan ilgisinin yoğun olması nedeni ile de festivaller çok coşkulu bir şekilde geçmektedir.

- Reklam -

İsteyen ve dileyen herkesin festival biletini alarak 21-24 Haziran 2018 tarihlerinde Samsun Gençlik Festivaline katılım göstermesi mümkündür. Binlerce müzisyen ve müzikseverin bir araya getirildiği bu festivali kesinlikle kaçırmamalısınız. Aynı zamandan katılımcılar için sağlanan imkanlar çok kaliteli ve maksimum konfor seviyesinde olmaktadır.

X