Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı 2016

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından organize edilen “Samsun Mobilya Fuarı” 15-20 Mart 2016 tarihlerinde kapılarını Samsun Fuar alanında ziyaretçilere açıyor…

 

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın destek ve işbirliği ile hazırlanan SAMSUN MOBİLYA ve DEKORASYON 2016 Mobilya, İç Mimari, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı (Mutfak, Banyo Özel Bölümü) Samsun Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilecektir.

 

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

- Reklam -

  • Yepyeni ürün hizmetleri ilk siz görün
  • Sektördeki yeniliklerden, gelişmelerden, avantajlardan haberdar olun
  • Üst düzey katılımcı ve ziyaretçiler ile aynı atmosferde bulunmak

 

2001 yılından itibaren sürekli gelişen Türkiye mobilya sektörünün dünyada ilk 25’te bulunması, Avrupa’da ise altıncı sırada olması, sektörün büyüme potansiyelinin bir göstergesidir. Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat illerini kapsayan Bölgede ağaç ürünleri ve mobilya endüstrisi faaliyetleri de ekonomik açıdan önem arz etmektedir. Bölge, gerek ham madde kaynaklarına ve lojistik üslerine yakın olması gerekse uzun yıllardan beri sektörde üretim ve ticaret konusunda tecrübe sahibi işletmelerin varlığı dikkate alındığında ağaç ürünleri ve mobilya endüstrisi açısından potansiyel vaad etmektedir.

 

Ziyaret Saatleri

15-16-17-18-19 Mart 2016 / 10.00-20.00
20 Mart 2016 /  10.00-19.00

 

Katılımcı bilgileri, etkinlikler fırsatlar ve konuyla ilgili tüm gelişmeleri buradan sizlerle paylaşacağız.

 


Yasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

 

 

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorumlar