Samsun Piazza, karmasına Atasun Optik, Sephora ve Schafer’ı da ekledi

0

Karadeniz bölgesinin en büyük ve en çok tercih edilen alışveriş ve yaşam merkezi Samsun Piazza, dünyaca ünlü marka karmasına Atasun Optik, Sephora ve Schafer’ı da ekledi

Açıldığı günden bu yana Karadenizlilerin cazibe merkezi olan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, zengin marka karmasına yenilerini ekleyerek küçükten büyüğe herkesin gönlünü kazanmaya devam ediyor. Piazza’nın mağaza ağına eklenen Atasun Optik ve Schafer Mutfak Gereçleri zemin katta, Sephora Kozmetik ise 1’inci katta birbirinden değerli ürünleriyle hizmet veriyor.

Atasun Optik’ten %50’ye varan açılış indirimleri
Yaz aylarında stilinizi öne çıkaran en önemli aksesuarlardan olan güneş gözlükleri, Atasun Optik’in 2017 Yaz Koleksiyonu’nda Piazza’daki açılışına özel olarak %50’ye varan indirimlerle sunuluyor. Dünyaca ünlü sayısız marka ve modelin bir arada yer aldığı Atasun Optik’e gelenler özel fiyatlardan faydalanabiliyor.

- Reklam -

Atasun Optik’in 2017 Yaz Koleksiyonu’nda Piazza’daki açılışına özel olarak %50’ye varan indirimlerle sunuluyor

Güzelliğin kalp atışı Sephora ile Piazza’da duyuluyor
Renklerin en canlı halini her atmosfere yayan Sephora, Piazza’daki mağaza açılışına özel, cezbedici fırsatlarla kalpleri fethediyor. Karadenizlilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak olan Sephora, yeni mağazası ile cilt bakımından makyaj ürünlerine, parfümden, aksesuara ve banyo ürünlerine kadar en sevilen dünya markalarını Piazza ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Sephora, Piazza’daki mağaza açılışına özel, cezbedici fırsatlarla kalpleri fethediyor.

Piazza’da her eve ve her zevke uygun ürünlerin adresi
Porselen yemek takımları, kaşık, çatal ve bıçak takımları, tencereler, tavalar ve mutfakta ihtiyacınız olan her türlü gereç Schafer kalitesiyle Piazza AVM’de açılışa özel olarak %50 + %30’a varan indirimlerle sunuluyor. Yeni evlenecekler ve mutfak gereçlerini yenilemek isteyenler Piazza’da yeni açılan Schafer mağazasında buluşuyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X