Samsun Teknopark`ta Let`s Up Tanıtım Günü

0

Türk Ekonomi Bankası(TEB) Girişim Bankacılığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM)`in Samsun Teknopark ile ortak projesi olan Let`s Up Girişimci Eğitim Programı`nın tanıtım günü Samsun Teknopark Konferans Salonunda gerçekleştirildi

Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak kısa bir açılış konuşması gerçekleştirdikten sonra sözü programın tanıtımı için TEB Girişim Evleri Proje Koordinatörü Fatih Canan’a bıraktı. Programın sonunda en değerli bulunan iki iş fikrine sahip kişiler TEB Girişim Bankacılığı ve TİM tarafından bir haftalığına Amerika’ya Silikon Vadisine götürüleceğini belirten Canan, “İş fikrinize güveniyorsanız ve kendinize de ben girişimci biriyim diyorsanız, programımıza mutlaka başvurun, değerlendirelim” diyerek sözlerini bitirdi. Sonrasında sorulara cevap veren Canan, katılanlara teşekkür ederek programı bitirdi.

Programa Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak, Teknoloji Transfer Ofisi(TTO) Yürütücüsü Dr. Mustafa Mortaş, Proje Koordinatörü Osman Özkoç, TEB Girişim Bankacılığı Yöneticisi Tahsin Bora Nemlioğlu ve TEB Samsun Çiftlik Şube Müdürü Emrah Çak katıldı.

- Reklam -

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X