Samsun’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

0

Samsun Valiliği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programını açıkladı

Samsun Valiliği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programını açıkladı. 28 Ekim Cumartesi günü başlayacak kutlamalar heyecanla bekleniyor.

28 Ekim Cumartesi günü 13.30’da Atatürk Anıtı önünde çelenk koyma töreni ile başlayacak. Daha sonra “Cumhuriyet Yürüyüşü” saat 14.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayacak ve DSİ 7. Bölge Müdürlüğünde tamamlanacak.

- Reklam -

Cumhuriyet Fener Alayı yürüyüşü yine 28 Ekim Cumartesi günü saat 18.30’da 56’larda bulunan DSİ önünden başlayarak Cumhuriyet Meydanı’nda son bulacaktır.

Cumartesi günü son olarak AKM’de Samsun Devlet Opera ve Balesi Korosu ve Orkestrası tarafından ücretsiz olarak düzenlenecek olan Cumhuriyet Konser ile son bulacak.

29 Ekim Pazar günü ise kutlamalar 10.00’da Tebrikat Töreni, akabinde 10.30’da Batı Park İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları Stadyumunda gerçekleşecek Bayram töreni ile devam edecek. Program 18.30’da Şehit Ömer Halisdemir Salonunda gerçekleştirilecek resepsiyon ve son olarak da 20.30’da Devlet Klasik Türk Müziği Korosu tarafından AKM’de ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Cumhuriyet Konseri ile son bulacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X