Samsun’da “El Metin” programı düzenleniyor

0

İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen, ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ve Tasavvuf sanatçısı Ahmet Kemal Bacak’ın katılacağı El-Metin (S.A.V) konulu program gerçekleşecek

İlkadım Belediyesi organizasyonuyla Mevlid Kandili haftası etkinlikleri kapsamında; 19 Kasım Pazar günü saat 19.00’da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan programda Samsunlular ile buluşacak olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, dini konularda bilgiler vererek, merak edilen soruları yanıtlayacak. Prof. Dr. Hatipoğlu, konferansta Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) sıfatlarından olan El-Metin (S.A.V) (sarsılmaz, kudret ve kuvvet sahibi)’den bahsedecek.

Mevlid Kandili haftası etkinlikleri kapsamında ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ve Tasavvuf sanatçısı Ahmet Kemal Bacak’ın katılımıyla “El-Metin (s.a.v)” konulu program 19 Kasım Pazar günü saat 19.00‘da İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu‘nda gerçekleşiyor.

- Reklam -

Program ücretsiz olup, tüm Samsun halkı davetlidir.

Dipnot: WhatsApp Etkinlik Yayınına Hemen “Ücretsiz” Abone Olun!

0555 050 55 55 numarasını rehberinize ekleyin Whatsapp’tan “samsunetkinlik” yazıp gönderin, Whatsapp etkinlik yayınına ücretsiz abone olarak Samsun’da ki tüm etkinliklerden haberdar olun.

etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et! www.samsunetkinlik.com


Kaynak: www.samsunetkinlik.com

Yasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X