“Samsunspor Gala Gecesi” gerçekleşti

0

Samsun’da Atakum Belediyesi’nin Samsunspor’a destek için düzenlediği ’Bu Aşkın Kahramanı Sensin Samsunspor’ projesinin gala gecesi Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda yapıldı
155 bin forma satarak Samsunspor’a 9 milyona yakın gelir elde etmeyi amaçlayan Atakum Belediyesi “Bu Aşkın Kahramanı Sensin Samsunspor” projesinin gala gecesi Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Binlerce Samsunsporseverin katıldığı geceye Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç telekonferans ile bağlandı.
Samsunluların birlik ve beraberlik içerisinde olduğunda Samsunspor’un daha iyi yerlerde olacağını belirten Bakan Kılıç, “Organizasyon için emeği geçen başta Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu’ya ve yönetimine, tüm teknik heyet ve futbolcularımıza teşekkür ediyorum. Forma kampanyasına destek verecek olan tüm Samsunlu hemşehrilerime, Samsun sevdalılarına teşekkür ediyorum. Herkesin elini taşın altına koyması ve Samsunspor’un önümüzdeki dönemde daha iyi bir noktaya gelebilmesi için herkesin çaba sarf etmesi gerekir. Güzel şehrimizin takımına sahip çıkıp ümit ediyorum ki bundan sonraki tüm maçlarda stadyumu doldurarak takımımıza destek verecektir. Şehir, takımına sahip çıktığı zaman büyük başarılar elde edileceğini biliyoruz ve bunu daha önce gördük. Tüm spor camiasının, tüm futbol takımlarımızın başarılı olması için çalışıyoruz. Ama şehrimizin, memleketimizin takımının tabii ki bizim için ayrı bir yeri var. Benim bir hemşehriniz olarak sizlerden ricam stadyumları doldurarak takımınıza destek olmanız ve Samsunspor’un geçmişteki o parlak günlere tekrar dönmesi için çaba sarf etmeniz. İnanıyorum ki, Samsunlular el ele verdiklerinde, birlik ve beraberlik içinde olduklarında başarı gelecektir. Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Sayın Valimiz İbrahim Şahin, tüm belediye başkanlarımız, sivil toplum örgütleri. Samsunspor’a destek veren herkese canı gönülden teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum. İnşallah gelecek dönemde büyük başarılara imza atacak Samsunspor ile hep beraber övüneceğiz. Herkesten elinden geldiğince şehrin takımına sahip çıkmalarını ve çaba sarf etmesini rica ediyorum” dedi.

 

- Reklam -

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X