Samsunspor Taraftarından Teröre Lanet Yürüyüşü

Samsunspor taraftar gruplarından ortak bir yazılı açıklama geldi. Açıklamada 23 Ağustos Pazar günü saat 17.00’da yapılacak yürüyüşe taraftarlar davet edildi.

Ülkede yaşanan terör olaylarını protesto etmek amacıyla yapılacak basın açıklaması ve yürüyüş ile ilgili ortak bir açıklama yapan Samsunspor taraftar grupları, taraftarları Türk bayrakları ile yürüyüşe davet etti.

23 Ağustos Pazar günü saat 17:00’de Şehir Kulübü önünde yapılacak olan basın açıklamasına yoğun bir katılım beklediklerini söyleyen taraftar grupları, “Şehit hepimizin şehidi. Ülkemizde son günlerde onlarca şehit geldi. PKK tarafından yapılan bu hain saldırıları protesto etmek ve güvenlik güçlerimize destek vermek adına yapılacak olan bu açıklama ve akabinde ki yürüyüşe tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Programa katılacak olan arkadaşlarımızdan en önemli ricamız sadece Türk Bayrakları ile gelmeleri. Burada sesimizi ne kadar gür çıkarırsak güvenlik güçlerimize de o kadar destek vermiş oluruz. Açıklama ve yürüyüşün ardından ise şehitlerimiz için dua okuyacağız. Bu programda tek sloganımız ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’ olacaktır. Siyasi propaganda yapılmayacak ve yapılmasına da müsaade edilmeyecektir. Çünkü şehitlerimiz siyaset dahil her şeyin üzerinde gelmektedir” denildi.

 

Açıklamada, Şirinler Taraftar Grup Başkanı Mehmet Soykan, Şehzadeler Grup Başkanı Ali Haliloğlu, Söğütlübahçeli Çılgınlar Taraftar Grubu Başkanı Samet Bulgan imzası bulunuyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here