Samsunspor taraftarlarından Piazza’ya büyük tepki

1

Samsunspor pazar günü sahasında tarihinin en önemli maçlarından birini oynayacak. Kulüp tarafından bu önemli maç için şehrin çeşitli noktalarında Passolig Bilet Satış Noktası kurulurken, Piazza AVYM’de kurulmak istenen standa izin çıkmadı

PİAZZA NEDEN BÖYLE YAPIYOR

Pazar günü sahasında Denizlispor’u konuk edecek Samsunspor, hayati önem taşıyan karşılaşma öncesi şehrin birçok noktasına Passolig Bilet Satış Noktası kuruyor. Kulüp tarafından Piazza AVYM içerisine kurulmak istenen stand için AVM yönetimi sessiz kalmayı tercih etti.

ZOR GÜNDE BASKI İLE DESTEK

Piazza AVYM yönetimi Samsun Valisi Osman Kaymak öncülüğünde başlatılan “Samsunspor’a Destek” kampanyasında Samsunspor ürünlerinin satılması noktasında yardımcı olmamış, sosyal medya üzerinden gelen “Samsunspor ürünleri Piazza’da satılsın. Kulübe ekonomik destek olsun” çağrıları duymamıştı. Sosyal medyadan tepkilerin artması üzerine Piazza yönetimi sadece 3 gün kulüp standı açılmasına izin vermişti.

PİAZZA NE YAPMAK İSTİYOR

Samsunspor’un pazar günü oynayacağı kritik mücadele öncesinde Samsunspor Kulübü bilet satışı noktasında Piazza AVYM yönetiminden Passolig Bilet Satış Noktası desteği istedi. Ancak Piazza AVYM yönetimi bir önceki seferde olduğu gibi Samsunspor’u yardım etmeyerek büyük tepki topladı. Durumu sosyal medya üzerinden öğrenen taraftarlar ise AVM yönetimine tepkiler yağdırdı.

İşte o tweetlerden bazıları;

– Bu şehir yaptığınız hainliği unutmayacak! Passolig standı kurulmasına izin vermeyen Piazza Avm yi kınıyoruz!

– HAYIRDIR @PiazzaAVYM !! Kulübümüzün ısrarla 3 gündür passolig gişeşi için yer istediği fakat piazza yönetimi kesinlikle yer tahsisi yapmadığı söyleniyor yoksa sizide mi fedarasyon aradı!

– Hayırdır sana piazza akıllı ol.sen neyin kafasını yaşıyorsun

– HADDDİNİİ BİL HADDİİİNİİ ! Piazza

– Samsunspor küme düşsün, karşı tarafta da sana kalsın istiyorsun ama düştüğümzden yerden kalmasını da biliriz.

Daha öncesinde de Samsun Valiliğince başlatılan kampanyaya soğuk bakan Piazzza AVYM yönetimine sosyal medyadan Samsunspor taraftarları tepki göstermiş ve stand kurmasında büyük çaba harcamıştı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X