Satranç tutkunları Lovelet Cumhuriyet Satranç Turnuvasında buluştu

0

Lovelet Outlet Satranç tutkunları için eğlenceli ve rekabet dolu Cumhuriyet Satranç turnuvası organize etti

Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2017-2018 yılı vizesi yapılmış, 2011 ve öncesinde doğan sporcular katılırken, Turnuvada Açık ve 12 Yaş altı kategorileri yer aldı. Her iki kategoriye de ayrı ayrı 128 sporcu başvurdu. 28-29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen turnuvada Cumhuriyet bayramına özel kareler yer aldı. Her sporcuya Türk Bayraklı tişört hediye edilerek 1 dk’lık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak turnuvaya başlandı.

Lovelet Cumhuriyet Satranç turnuvasında 12 yaş ve altında birinci Arıl Aydoğdu yarım altın + kupa ikinci Arda Şahin çeyrek altın + kupa, üçüncü Onur Efe Tektaş bir gram altın + kupa kazanırken Açık Kategoride birinci Kadir Alber Zor yarım altın + kupa ikinci Metin Asilkefeli çeyrek altın + kupa, üçüncü Emir Bek bir gram altın + kupa 4.5.6.7.8.9.10.olan sporculara madalya verildi.

- Reklam -

İlkadım Halk oyunları Gençlik ve Spor Kulübü ekibinin de gerçekleştirdiği yöresel halk oyunları ziyaretçiler tarafından büyük beğeni aldı. Lovelet Outlet Alışveriş merkezi Özgün konsepti, mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine konforlu zaman geçirme fırsatı sunmaya devam ediyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X