TEB Nakit Yönetimi Akademisi Samsun’da

0

TEB kadın patronlara ulaşarak potansiyellerini açığa çıkarabilmelerine destek olmak amacıyla başlattığı TEB Kadın Akademisi, bugün Samsun’da düzenlenecek. Etkinlik, Samsun Anemon Otel’de gerçekleşecek

Türk Ekonomi Bankası (TEB), ‘Kadın Bankacılığı’ ile kadın patronları desteklemek ve iş hayatındaki varlıklarını güçlendirmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. TEB’in kadın patronların işlerini geliştirmeye yönelik bilgi ihtiyacını karşılama ve onları ilham veren başarılı iş kadınlarıyla bir araya getirme hedefiyle başlattığı Kadın Akademisi’nin yeni etkinliği 26 Aralık Salı günü Samsun Anemon Otel’de gerçekleşecek.

TEB ev sahipliğinde düzenlenecek etkinlik, ActionCOACH Türkiye İşletme Koçu Ayşegül Akşak’ın, “Nakit Akışınızı İyi Yönetmenin İpuçları” başlıklı eğitimi ile devam edecek. TEB, ‘Kadın Bankacılığı’ ile işletmelerini büyütebilmeleri için gereken finansman desteği, bilgiye ulaşma, yeni pazarlara erişim, networking kurma gibi kilit konularda kadın patronlara özel eğitim, danışmanlık ve mentorluk alma olanakları sunuyor.

- Reklam -

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X