Türk Yıldızları 19 Mayıs’ta Samsun’da

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Kurtuluş Savaşı'nı başlatmak için Samsun'a gelişinin 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Türk Yıldızları, 19 Mayıs Pazar günü Samsun'da olacak

0

Dünyada ve Türkiye’de yaptıkları gösteriler ile hafızalara ve gönüllere iz bırakan Türk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi filosu Türk Yıldızları 2019 yılın içinde 18 yerde toplam 20 gösteri ve selamlama uçuşu yapacak. 14 Nisan’dan Doğanhisar’da başlayacak gösteri takvimi 25 Nisan’da Çanakkale gösteri ile devam edecek. 20 Temmuz’da Türk Yıldızları Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin semalarını renklendirecek. Türk Yıldızları sezonun son gösterisini ise 1 Kasım tarihinde Çorlu’da gerçekleştirecek.

Türk Yıldızları Doğanhisar, Çanakkale, Konya, Samsun, Isparta, Ilgın, Of, Trabzon, KKTC, Afyon, Aksaray, Salihli (Selamlama Uçuşu) İzmir, Sivrihisar, İstanbul, Adana, Fethtiye ve Çorlu’da uçuş ve gösteri yapacak.

Türk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi filosu Türk Yıldızları Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak için Samsun‘a gelişinin 100‘üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs Pazar günü Samsun semalarında olacak.

- Reklam -

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında hava gösterisi yapan olan Türk Yıldızları ile alakalı bilgi geldikçe sizlerle tekrar paylaşıyor olacağız.

Etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et! www.samsunetkinlik.com

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X