Türk Yıldızları satış TIR’ı Samsun’da

0

Şehit ailelerine maddi destek için Türkiye’nin birçok il ve ilçesini dolaşan Türk Yıldızları satış TIR’ı, Samsun Cumhuriyet Meydanı’na geldi

4 gün boyunca kentte kalacak olan TIR ilk gün olmasına rağmen Samsunlular tarafından büyük ilgiyle karşılandı.  Türk Yıldızları akrobasi uçaklarının farklı boylarda maketleri, anahtarlık, bardak, şapka, kravat, tişört, pilot tulumu gibi çeşitli ürünlerin satışa sunulduğu TIR’da, “Alacağınız ürünlerle şehit olan personel ailelerine destek sağlayan Kartal Vakfı’na bağış yapmış olacaksınız” yazısı bulunuyor.

Samsun halkının ilk gün olmasına rağmen yoğun ilgi gösterdiğinin belirten Türk Yıldızları’nın Satış TIR’ındaki yetkililer, “Dün gece Samsun’a geldik. 19 Mayıs’ta Samsun’da artık klasikleşen gösterimiz var. Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Kartal Vakfı’nın yapmış olduğu bir proje kapsamında Türk Yıldızları ekibinin ürünlerini satışa sunuyoruz. Gelen gelirin büyük bir kısmı Kartal Vakfı ve Hava Kuvvetleri’ne gidiyor. Simülasyon aracımız da yarın burada olacak” dedi.

- Reklam -

kaynak: Samsunhaber.tc

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X