Çelikpark AVM
Çelikpark AVM
Çelikpark AVM
Çelikpark AVM

Çelikpark AVM

Ortalama Değerlendirme

Hakkında

Çelikpark Avm, 01 Mayıs 2015 tarihinden bu yana Bafra’nın en yeni ve en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini korumaktadır. Modern anlamda alışverişi size tattırabilmek için hızla büyüme ve kentleşmeyi hedef alan Çelikpark, çeşitli markaları bir araya getirmiştir. Mağaza büyüklüğüne göre reyonların ayarlanmasıyla çarşı kompleksini ortadan kaldıran yapısı ile Bafra ilinin gözdesi olmayı başarmıştır. 

İçerisinde gerçekleştirdiği etkinlikler, indirimler ve farklı açılışların devamlılığını sağlayarak insanları memnun etmek içi hedeflerini gerçekleştirmektedir. Bina yapısının farklı görselliği ile kendini öne atan Çelikpark Avm, yiyecekte ve alışverişte en iyi fırsatı sunmak için tasarlanmıştır.

Alışveriş öncesinde ya da sonrasında arkadaşlarınız veya ailenizle güzel sohbetlerinizi devam ettirebileceğiniz bir kahve ortamı sunarken küçük bir molada birbirinizden destek alarak keyifli bir alışveriş imkanı da sunmaktadır.

Ayrıca çocuklar için kurulan oyun parkurlarının da önemini unutmamak lazım. Çocukların gelişimine önem vermesiyle sizin daha mutlu bir alışveriş sürdürmeniz için büyük fırsatları sunan Çelikpark Avm, eğlence konsepti ile Bafra ilçesinin ekonomisine de büyük destek vermektedir.

0/5 (0 Reviews)

Açık Adres

Emir Efendi Mah. Samsun Cad. Samsun-Sinop Yolu Üzeri, 55400 Bafra/Samsun

Fotoğraflar

Özellikler

Kendine özel otoparkı var
Açık araç park alanı var
Temiz hava sahası
Halka açık alan
AVM otoparkı kullanılabilir
Toplu ulaşıma yakın

Konum

Firma İstatistikleri

592 Gösterim
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş

Kategori

Bu firma size mi ait?

Bu seni ilgilendirir mi?

Talep listesi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.