CityMall AVM
CityMall AVM
CityMall AVM
CityMall AVM
CityMall AVM

CityMall AVM

Ortalama Değerlendirme

Hakkında

Deniz manzarasının ve bulunduğu bölgenin verdiği etki sayesinde Atakum ilçesinde, merkez içerisinde bulunan ve dış görünüşte en dikkat çeken AVM’lerden biri CityMall. “Şehrin Buluşma Noktası” ile hedef belirleyen alışverişin, modanın, eğlencenin, lezzetin yanında sosyal ortamlarıyla misafirlerinin keyifli vakit geçirmesine sağlar. Türkiye ve Dünya çapında en iyi markaları içerisinde bulunduran CityMall, kafelerden sinemaya kadar faaliyet alanlarını bulundurmaktadır. Alışveriş eğlencenizi 4’e katlayan CityMall, 100’ e yakın markalarla birlikte farklılık sunar. Ayrıca lezzet çeşitliliğini ve eğlence keyfini sonuna kadar yansıtır. İçerisinde bulunan markaların desteği sayesinde oluşturulan kampanyalar ile alışveriş imkanınız daha da artıyor.

Samsun içerisinde ilk ve tek olarak sunulan VIP salon seçeneği sinemaseverler için eşsiz deneyimlere yaşama imkanı verir. Hem kitap hem de kahve keyfini manzara eşliğinde size sunarak ayrıcalık yaşamanızı sağlayan AVM, ünlü modacıların özel tasarımlarla sunduğu markaları, kendinize özgün şıklık sunmanız için ayağınıza getiriyor.

Alışveriş yapmaktan ziyade kafe ve eğlence alanlarında da ön plana çıkan ve sadece alışveriş merkezi olarak kalmayan CityMall AVM, çocukları da göz ardı etmeden özel olarak uyarlanan oyunları ve eğitimleri sunan alanlar bulundurmaktadır.

Alışveriş, moda, eğlence ve lezzetin buluşma noktasında Samsun’un yeni AVM’sinde hizmet sunuyor.

0/5 (0 Reviews)

Açık Adres

Mimarsinan Mah., 220. Sk., 55200 Atakum/Samsun

Fotoğraflar

Özellikler

Kendine özel otoparkı var
Ücretsiz Wifi var
Vale hizmeti var
Açık araç park alanı var
Temiz hava sahası
Halka açık alan
AVM otoparkı kullanılabilir
Toplu ulaşıma yakın

Konum

Firma İstatistikleri

474 Gösterim
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş

Kategori

Bu firma size mi ait?

Bu seni ilgilendirir mi?

Talep listesi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.