Samsun Çobanlı İskelesi

Samsun Çobanlı İskelesi

Ortalama Değerlendirme

Hakkında

Samsun Çobanlı İskelesi

22 Haziran 2016 tarihinden bu yana Samsun’da hizmet veren Çobanlı İskelesi şehrin görülmeye değer yerlerindedir.

Samsun Çobanlı Halk İskelesi olarak da bilinen liman, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilmiştir. Samsun Çobanlı İskelesi ve Samsun şehir merkezi arasında çalıştırılan yolcu gemisi ile şehir halkının deniz trafiğinden yararlanması sağlanır. Samsun Çobanlı İskelesi’nde bulunan modern tarzdaki şık kafeterya halka hizmet vermeye devam etmektedir.

Samsun Çobanlı İskelesi’nin uzunluğu 400 metredir. Genişliği 10 metre olarak tasarlanan iskele sadece yolcu gemisini kullanacak olan kişiler tarafından değil, balık tutmak isteyen Samsun halkı tarafından da kullanılır. Samsun Çobanlı İskelesi ayrıca deniz manzarası eşliğinde ölümsüz anlar yakalamak isteyen fotoğraf meraklılarının da ilgi odağıdır. İskeleye gerek vapura binmek, gerekse kafeteryada zaman geçirmek için gelen kişiler Samsun’un eşsiz manzarasının tadını çıkartırlar. Samsun Çobanlı Halk İskelesi gündüz ve akşam saatlerinde ziyaretçi akınını uğramasıyla bilinir.

Açık Adres

Çobanlı İskelesi Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes Blv. Atakum/Samsun

Fotoğraflar

Özellikler

Evcil hayvan bulundurmak serbest
Dışarıya hizmet veriyor
Açık araç park alanı var
Temiz hava sahası
Halka açık alan
Toplu ulaşıma yakın

Harita Konumu

Mesai Saatleri

Open 24/7

Firma İstatistikleri

63 Görüntüleme
0 Oy ortalaması
0 Beğen
0 Paylaş

Kategoriler

Bu firma size mi ait?

Bu işletme sizin mi?

Fırsatlar oluşturmak, daha fazla bilgi paylaşmak için hemen sahiplen!

Benzer Yerler

Ayvacık Ahşap Camiler

Karadeniz Bölgesi ahşap camilerin yoğunlukta olduğu tam bir kültür merkezi olan şehirleriyle başında gelmektedir. Samsun yöresi ahşap camiler bakımından oldukça zengin bir bölge olup yüzün üstünde ahşap camisiyle ilk sırada yer almaktadır.