Yeşilyurt AVM’de Çekiliş 1 Nisan’da

0

Yeşilyurt AVM’de BMW 4.18i Coupe kazanma şansı devam ediyor. Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine BMW 4.18i Coupe kazanma şansı sunuyor

 

Yeşilyurt AVM, 10. yıla özel başlattığı kampanya hakkında şu açıklamayı yaptı: “Bir adet BMW 4.18i Coupe, iki adet Samsung 49″ Cuved LED TV, iki adet Samsung TAB PRO notebook ve iki adet Samsung ses sistemi kazanma şansı devam ediyor. 24 Mart’a kadar 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Lucky Card sahipleri fiş ya da faturalarını Lucky Card danışma bankosunda işlettiği takdirde kampanyaya katılım sağlayabilecek. Üstelik alışveriş koşulu olan 100 TL için alışverişlerin aynı gün yapılması gerekmiyor. Farklı günlerde yapılan alışverişler 100 TL’yi tamamladığında bir çekiliş hakkı kazanılıyor ve her 100 TL bir çekiliş hakkına dönüşüyor.

BMW 4.18i Coupe Burcu Esmersoy ile Sahibini Buluyor

- Reklam -

1 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’de Yeşilyurt AVM Food Court katında Noter katılımıyla halka açık gerçekleştirilen çekiliş ile hediyeler sahiplerini bulacak. Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde çekiliş kuponlarınızla BMW 4.18i ve birbirinden güzel hediyelerden birini kazanma şansı alışveriş severleri bekliyor.”

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X