Etkinlik Hakkında

Warning, this event was expired!

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Atakum Belediyesi’nin ortak organize ettiği Açık Hava Yaz Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.

Yaz sonuna doğru, son sıcak günlerde eğlencenin tadını çıkartmak için Sefo (362) Atakum Kent Meydanı’nda müzik severlerle buluşacak. Hazırladığı şarkılarla tüm Türkiye’de adından söz ettiren, “En çok dinlenenler” listelerinin vazgeçilmezi olan Sefo, eğlenceli şarkılarıyla 20.00’da sahne alacak.

Etkinlik halka açık olup, ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Sanatçılar Hakkında Bilgi

1998 yılında Samsun'da dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul yıllarında başlayan rap müzik ilgisinden sonra kendisini underground rap konserlerinde buldu. ... İstanbul'da eğitimine devam eden Sefo, son zamanlarda çıkardığı single projelerle dinleyicilere kendisini tanıtmaya devam ediyor. 1998 yılında Samsun'da dünyaya gelen Sefo, küçük yaşlarından itibaren ilgilendiği rap müziğe 2018 yılından Mart ayında ilk şakısı olan "Yalan" ile merhaba dedi. 2019 yılı Şubat ayında çıkardığı "Poz" teklisinden sonra tüm odağını müziğe döndüren Sefo, aynı yıl içerisinde Up Down ve 362 teklilerini çıkardı. Şarkıcının en çok yükseliş yakaladığı şarkılar arasında "Derdi ne?" yer alıyor.

Nasıl Bilet Alırım?

Etkinlik ücretsizdir.