Canik Belediyesi “Yaz Spor Okulları” kayıtları başladı

0

Canik Belediyesi “Yaz Spor Okulları” kayıtlarımız başladı…

Canik Belediyesi, çocuk ve gençleri spora teşvik etmek amacıyla Yaz Spor Okulu düzenliyor. 5-18 yaş arası herkes Spor Okulu’ndan ücretsiz faydalanabilecek.

“Sporda Marka Kent” hedefi kapsamında gençleri spora teşvik eden Canik Belediyesi, Canik İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü işbirliğiyle “Bu Yaz Mutlaka Spora Başlamalısın” sloganıyla “Yaz Spor Okulları” düzenliyor. Yaz Spor Okulları’nda futbol, basketbol, voleybol, tenis, hentbol, badminton, yüzme, taekvando, okçuluk, muay-thai ve kick boks okullarına kayıt yapılabilecek. 5-18 yaş arası çocuk ve gençler yüzme okulu hariç diğer spor dallarını ücretsiz öğrenebilecek.

- Reklam -

SPORA ÖNEMLİ YATIRIM
Çocuk ve gençlerin sağlıklı ve aktif bireyler olarak yetişmelerini amaçladıklarını belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Canik Belediyesi olarak spora önemli yatırımlar yaptık. Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezimiz gençlerimizin hizmetinde. Buradan önemli başarılar elde eden sporcularımız yetişiyor. Ancak istiyoruz ki okulların tatil olduğu yaz aylarında da gençlerimiz boş zamanlarını sporla geçirsin ve spora yönelsin. Bu kapsamda açtığımız Yaz Spor Okullarının faydalı olacağına inanıyorum” dedi.

KAYITLAR BAŞLADI
Yaz tatili boyunca devam edecek olan Spor Okulları için kayıtlar başladı. Yaz Spor Okulları’na kayıt yaptırmak isteyen gençler, başvurularını Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi ile İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü‘ne yaptırılabilecek.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X