Canik’te bu hafta sonu 3 farklı etkinlik düzenleniyor

0

Canik Belediyesi; Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Ramazan Etkinlikleri kapsamında Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda 3 farklı etkinlik düzenliyor

Canik Belediyesi’nin her yıl geleneksel haline getirdiği ve büyük ilgi gören #CanikteRamazan etkinlikleri bu yıl da müzik, eğlence, şiir ve konserler ile Samsunlularla buluşuyor.

Tasavvuf Müziğinden Türk Halk ve Türk Sanat Müziği dinletilerine, Çocuk etkinliklerinden, Sema gösterilerine, Mehteran, geleneksel gösteri sanatlarından ilahi konserleri, çeşitli yarışmalar, güncel komediye kadar Ramazan’ı yaşatan tüm nostaljik etkinliklerin yaşandığı Canik Adnan Menderes Demokrasi Meydanı bu hafta sonu üç etkinlik ile devam ediyor.

- Reklam -

16 Haziran Cuma günü saat 21.00’da Seksenler dizisi oyunları sahne alırken, 17 Haziran Cumartesi günü saat 21.00’da ünlü şair Ahmet Selçuk İlkan, Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda unutulmaz bir akşam yaşatacak. 18 Haziran Pazar günü saat 21.00’da ise; daha önceki haftalarda gerçekleşmesi planlanan ancak hain terör saldırısı sonrası gelen üzücü şehit haberleri nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen Necip Fazıl Kısakürek Şiir Okuma Yarışması Finali gerçekleşecek.

Hafta sonunu keyfili bir şekilde geçirmek isteyen vatandaşların davetli olduğu tüm etkinlikler ücretsiz olacak.

Kaynak: www.samsunetkinlik.com
Yasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X