“Çocuklar Üşümesin Diye” Grubu Destek Bekliyor

0

“Çocuklar üşümesin diye” adlı grubun başlatmış olduğu Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çocuk Onkoloji ve Hemotoloji bölümünde tedavi gören çocuklarımız için Kurban Bayramı’nda “bayramlık” projesine sizde destek verebilirsiniz

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji ve Hemotoloji bölümünde tedavi gören minik yavruların Kurbam Bayramı’ndaki bayramlıklarını karşılamak adına bir araya gelen “çocuklarüşümesindiye” isimli facebook grubu üyeleri destek bekliyor.

 

Grubun kurucusu ve projenin koordinatörü olan Burcu keskin; “Bayrama sayılı günler kala çocuklarımızı sevindirmeye devam ediyoruz, tabi ki sizlerin destekleriyle başarabiliyoruz bunu. Biz biliyoruz ki her çocuk bayramlık ister ve yine biliyoruz ki; çünkü bayram bayramlıktır. Ve sizlerden çocuklarımızın bayram alışverişi için aldığınız hediye çeklerinin en geç Cuma günü elimizde olmasını rica ediyor tekrardan hepinize teşekkürü bir borç biliyoruz” diyerek projeye tüm Samsun halkını davet etti.

 

Yapacağınız minik bir destek ile, bu küçük yavruların bayrama mutlu girmesini sağlayabilir, onların yüzündeki tebessüme destek olabilirsiniz. Proje ve etkinlik hakkında detaylı bilgi için proje ekibine 05301199355 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.


Kaynak: www.samsunetkinlik.com

Yasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X